Sítotisková síta digitálně. Ano, je to možné.

http://report.semper.cz/wp-content/uploads/2013/06/goccopro-01-1024x608.pngSítotisková síta digitálně. Ano, je to možné.

RISO GOCCOPRO – PŘÍMÁ EXPOZICE SÍT PRO SÍTOTISK

Řada z Vás již úspěšně využívá naši revoluční technologii japonské společnosti RISO – automatickou kompaktní jednotku pro přímé vyhotovení sítotiskových tiskových sít. Pro ty z Vás, kteří tuto technologii neznáte přinášíme pár informací : 3-5 minut a máte síto hotovo – přímo v prostředí kanceláře/dílny – bez chemikálií, bez nanášení emulze, bez osvitu, bez filmů, bez vymývání a sušení. Výroba např. 1ks vzorku tištěného na sítotisku byla dosud velmi zdlouhavá a nákladná. Se strojem RISO GOCCOPRO 100 máte síto vyvoláno během 3-5 minut a okamžitě můžete vzorek natisknout a nechat schválit.

K dispozici pro Vás máme 4 typy síťovin dle hustoty vláken : 70, 120, 180 a 200 pro různé typy tisku. Dodáváme také speciální kovové rámy pro jednoduché vlastní upnutí síťoviny bez nutnosti napínacích zařízení. Rámy jsou kompatibilní se všemi známými sítotiskovými stroji. Volitelně je možno RISO GOCCOPRO 100 zapojit do síťě a používat jako síťové zařízení, volitelně je možno také připojit k počítačům MAC. Při 20% akontaci může být stroj Váš ihned za 3512Kč + DPH měsíčně. Další informace a videa naleznete zde.

GOCCOPRO_(1)